Usługi geodezyjne Bielsko

Świadczymy usługi geodezyjne

Geodezja jest integralną częścią większości projektów inżynieryjnych i firma UNIGEO zatrudnia profesjonalnych geodetów, którzy prowadzili usługi geodezyjne dla projektów publicznych i prywatnych, zarówno dużych jak i małych.

Założona w 2002 roku Firma UNIGEO przyjęła zestaw podstawowych wartości,które stanowią fundament naszej działalności. Należą do nich: zorientowanie na klienta, doskonałość, elastyczność, szacunek, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i praktykę. Dzięki temu możemy sprostać wszystkim, nawet najtrudniejszym wyzwaniom z zakresu usług geodezyjnych.

Świadcząc najwyższej jakości usługi geodezyjne preferujemy innowacyjne rozwiązania i korzystamy z nowych technologii. Posiadamy profesjonalny i dokładny sprzęt pomiarowy szwajcarskiej firmy Leica. Wykonując pomiary korzystamy także z tachimetru i odbiornika GPS firmy TOPCON wykorzystującego wielofunkcyjny system precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS.

Oferujemy szeroką gamę usług geodezyjnych Bielsko związane z obsługa nieruchomości rolnych i budowlanych jak:

Ponadto:

Wykonujemy zlecenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Jest to głównie: Bielsko–Biała i okolice; powiat bielski, pszczyński, cieszyński, żywiecki. Nowy Sącz i okolice, powiat nowosądecki, nowotarski, gorlicki, limanowski. Obsługę geodezyjną dużych inwestycji prowadzimy również na terenie całej południowej Polski.